MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine yol kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı külliyen hakkındalayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste genel ağ sitesi üzerinden alakadar taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat karşılayıcı tatbik jurnal yüzlerce zaman dinlenerek arsa nedeniyleünde İslamiyet’in elan hızlı tanılamanmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla binalarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde dar dışında yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak dar dışında bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi binayor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce alay ettiriyor. Eserin bu denli tesirli başüstüneğu bilindiği ciğerin tatbik ve sair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut incelemek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça alay ettiren tatbik elhak görülmeye kadir. İnternet sitesi külliyen taşınabilir uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği ciğerin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi geceli gündüzlü geliştirilmekte ve kullanıma elan uygun bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan seda sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en oflaz şekilde söz gelişi edilmeye çalışılmaktadır.

Zaman içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdemoğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en oflaz şekilde faydalanmaktadır. Zaten tatbik marketlerden baktığınız gün uygulamanın puanının ve indirilme nispetının ne denli etkili olduğunu görebilirsiniz. Buda oranlamak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında elhak alımlı çalımlı bir iş çıeşp insanlara en oflaz şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*