Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Başlangıçta er iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler derunin üretilen daha dümdüz modelleri bile mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının horya kaymasını hapsetmek derunin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde zen vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu aptalfedildi. Ve bu asırdan sonrasında hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya çıbanlandı. Ayrıca unutulmaya yüz tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri açık arttırma ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi hamil esenlanırdı. Bir gayrı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çderunek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine haklı fırlatması o dönemlerde jartiyer ile baş başa gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan gençler düğün raksında çiftlere zevcelik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan biraşkın er dergisinde zen vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile görev almaya çıbanladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle baş başa kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi bir zamanlar bile olduğu üzere beyazdır. Siyah ve pembe üzere renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün olduğu derece rakik olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişâlâ keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kesimü imdi jartiyeri bir numara modül olarak satmanın birlikte biraşkın ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biraşkın üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen grupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen fakat anbean liberalleşmeye haklı giden seks oyuncaklarının satın kırmızıınmasıyla müteallik olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya aleniyet gelmek derunin hordakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri içinde özellikleri açısından değişiklik gösterse bile anayasa çıbanlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bentlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları bir numara başına yahut bir partnerle her yaşfecir âdemoğlu aracılığıyla çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde günümüzde ve dünya genelinde en çok satın kırmızıınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına göre seks oyuncakları yarım, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına göre ihtiyaç, hayata renk katmak derunin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu yahut mağazada bildik birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop pazarlerinde saklayarak olduğu derunin satın kırmızıırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten lezzet vadi tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç işitmek, tabularla devam etmek bazı seks oyuncağı pazarlerinde hüsranla neticelanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre bürümek, teamüllevselliği üzerine bili edinmeden satın bürümek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok kemiksiz yayınlamalı ve nefiy yaratacak neticelerin önüne geçebilmek derunin eke çaba harcama etmelidirler. üste; imdi vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makalelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları derunin seks shoplardan kırmızıışdataş daha zahmetsiz ve rahatlık olmaya çıbanladı.

Geçmişte seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks canında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, konuşulması utanç duygusunu zaitrdığı derunin ihtiyaç olsada satın kırmızıımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin teltiklığına doyum getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar dirlik problemi olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste yeksan haklara sahiptir. Gayrı taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete göre cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel refah düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop pazarlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsel hayatlarını renklendirmek, canına dinçlık katmak, daha âlâ bir orgazm devam etmek yahut seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek derunin sex shoplardan kırmızıışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan pazari yok olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı yapılmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını kavzamak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında eke vürutmeler ve cinsel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum haklı olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müteallik aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri bir numara şey kaldı o da kalp. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile baş başa size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, teamülleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun lezzet haritasını çıkarmakta olabildiğince yanık ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilgili ve ona göre aksiyon ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha pıtrak seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu teamülin en zahmetsiz yolu. üste seks sırasında flört etmek çok önemli. Zinhar muhabere kurmaktan ve konuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en koca seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece keyifsiz edici olduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis yüzüğünün penisinizi sıkarken anlamsızbürümek derunin deruninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yapmış olursanız yapın seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek bariyer tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları daha âlâ seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak âlâ bir seksin sonu çelimlü bir orgazm ile neticelanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu makaleyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*