Ulusal Haber

Sondakikam.com.tr genel ağ sav sitesi yayında,son zaman bağırsakerikleri,gündem haberleri,evetşamdan magazine onlarca kategori ile hak gündemi izlem edip okurlarına sunan sav sitesi,son zaman haberleri okurlarına sunuyor.

Son Dakika Haberler Ne Önemli ?

Son zaman gelişimleri ülke gündeminin yoğunluğundan dolayı önemlidir.Sondakikam.com.tr olarak siz değerli üyelerimizin izlem etmiş olduğu bağırsakerikleri sizler bağırsakin düzenliyor,çatlakştırıyor ve sitemizde yayınlıyoruz.

SonDakikam.Com.Tr Yüklem Sitesi Yayında !

Son dakikam olarak dünya ve Türkiye gündemindeki haberleri hızlı tarafsız doğru ve itimatlı bir şekilde siz değerli üyelerimizin takdirine sunuyor,tarafsız olarak gündem maddelerini sizlere aktarıyoruz.

Son Dakikam Ulusal Yüklem Sitesi !

Asıl gündem ilkeleriyle hazırlanan,temel akımı izlem buyurmak yerine kitlesine özgü habercilik anlayışı ile hak gündem maddelerini okurlarına sunan sav sitesidir.Dürüst,tarafsız ilkeli sav yapmayı kendine bel kemiği edinmiştir.Dünten günümüze gelen yayımcılık tecrübesi ile sondakikam ailesi,siz değerli üyelerimizin fikirleri doğrultusunda vüruttirilmektedir.

Özgün Tarafsız Haberler !

Sondakikam meraklı editörleri ile sizlere gündem haberlerini en son bağırsakerikleri ilk sizin duymanızı sağlamlamayı amaçlayan yeni sulp sav bağırsakerik platformudur.Ruzname haberleri,siyaset haberleri,tutum haberleri,yerel haberler,dünya haberleri,magazin haberleri ilim haberleri ve hayat haberleri kategorileri ile siz değerli üyelerimizin şimdiki veri ve haberlere ulaşmanızı amaçlar.

Son Dakikam Servisleri !

Sondakikam.com. sitesinin ücretsiz servisleri arasında canlı döviz kuru,canlı tv takip,namaz vakitleri,lig nokta durumları,Emtialar,tarz durumları,borsalar bulunmaktadır.Sondakikam.com.tr adresinden bütün servislerimize ücretsiz bir şekilde ulaşıp kullanmaya esaslayabilirsiniz.

Sondakikam.com.tr Hangi Partinin ?

Sondakikam.com.tr ailesi olarak tarafsızlık ilkemiz ile sizlere şimdiki haberleri tarafsız doğru ve itimatlı bir şekilde ulaştırmayı amaçlamaktayız.

Ne Konstrüksiyonyoruz?

Türkiye’de ve dünyada meydana gelen vakalar ve gelişimleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla izlem ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine denli her önem ile müntesip sav okuyabilirsiniz. Görüşmeçilere, son 10 günün bütün haberleri içinde konuya göre kontrol yapma olanağı sunmaktayız. Bu kontrol, söz ve müntesip bazlı, yapmacık zeka ile desteklenmiş hak bir sav kontrol sayfasıdır.

Yasalara %100 Onat

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 muvafık olarak neşriyat yapmaktadır. Sitemizde gösterilen her türlü sav, tasvir, veri, dayanıklı; telif hakkı sahiplerinden makalelı onay darılmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabahleyin saatlerinde yayınladığımız sütun sav özetlerinde ise, salt haberin esaslığı ve giriş cümlesine önem verilmekte, haberin tam metnini sövmek isteyen ziyaretçilerimiz müntesip gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.
Son Dakikam, Türkiye’nin en çok ziyaretçi düzlük sitelerinden biridir. Sitede verilen programlar ve sav sunumlarıyla Türkiye’nin gündemine damga vuran Son Dakikam kanalının sahibi düşkünlük ediliyor.

Umumi Ahlaka ve Etiğe Onat Habercilik !

Güçlü Şinas Türk milletinin umumi aktöreına muvafık etik ve tarafsız sav anlayışını benimseyen sondakikam.com.tr ailesi neşriyat hayatına sondakikam.com.tr olarak devam ediyor.Sizlere en muvafık güzel ve tarafsız haberleri otokton ve yabancı sav organlarındaki en önemli gündem maddelerini sunmayı gayeliyor.

Sondakikam.com.tr Kesinlikle Kuruldu !

Kuruluş hedefleri olarak ülkemizin yerleşmeına ulamada bulunmayı amaçlayan sondakikam.com.tr ailesi ülkemizi otokton ve yabancı neşriyat organlarında en aldatıcı şekilde temaşa etmeyi amaçlamaktadır.
Sondakikam.com.tr sav sitemizin bütün hakları saklıdır. şifre, sav, tasvir, röportaj kabil her türlü dâhilğinin bütün telif hakları sondakikam.com.tr sav sitemize aittir. Yüklem sitemizde önem düzlük eksiksiz makalelar, materyaller, resimler, ün dosyaları, animasyonlar, videolar, özgün bağırsakerik ve çallıkışmalarımız, dizayn ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır.

Ürettiğimiz bağırsakerikler ve sav ajanslarımızdan almış olduğumız sav ve diğer görseller ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değişçiliktirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve fon belirtilmeksizin kopyalama ve yararlanmaı yapılamaz.
Yüklem sitemiz sondakikam.com.tr de harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sondakikam.com.tr hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir saat değişçilikikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden mesuliyetli değildir.

Politika Haberleri !

Ülkemizde devam fail kesif siyasal gündemi yakından izlem edip,sizlere güzel olanı ve görünenden ziyade vaka ve durumların perde arkasını aktarmayı amaçlayan sondakikam.com.tr sizlere en aldatıcı haberleri yollamak bağırsakin var gücüyle çallıkışıyor.Akp,mhp,chp,kazançlı kısım,saadet partisi,ve otokton bir çok siyasetçinin haberlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Iktisat Haberleri !

Kur dalgalanmaları değerli fiyatları dolar fiyatları minimum ücret son durumu ve bir çok vürutmeyi sitemizden suhuletle izlem edebilirsiniz.

Magazin Haberleri

Ünlüler dünyasının sondakika gelişimleri,yeni vizyona girecek olan filmler,ki nerde ne yapmış son zaman gündemleri sondakikam.com.tr’de…

Son Dakikam ! Hızlı Güvenilen Tarafsız Haberler….

Son Dakikam
Son Dakika Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*